• REKRUTACJA 2020/21

• Szanowni Rodzice i Kandydaci
            rozpoczynamy nabór
            na rok szkolny 2021/2022 do oddziału przedszkolnego,
            do klas pierwszych, czwartych i siódmych SP 374.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie informacyjne on-line
            oraz zapoznanie się z ofertą naszej placówki w dniu 1 marca 2021r.  (poniedziałek) o godz. 18.00.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o przesłanie maila na adres rekrutacja@sp374.pl

W tytule maila proszę podać imię i nazwisko osoby, która będzie nawiązywała połączenie.

Mogą Państwo przesłać  ewentualne pytania, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkania lub umieścimy odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja”.

Link do wydarzenia otrzymają Państwo na podany adres mailowy
            na kilka godzin przed spotkaniem.

W związku z pandemią zapraszamy Rodziców i Dzieci do przeniesienia się w wirtualny świat na Boremlowską i obejrzenia filmików, prezentacji z życia naszej szkoły.
            Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania.