• 01.12.2021 11:43
      • Uczniom lubiącym i relaksującym się przy pracach plastycznych polecamy konkurs "Bombka Bożonarodzeniowa"

• Prace należy składać do 15 grudnia 2021r. do wychowawców świetlicy w naszej szkole w sali nr 1 lub 2 lub do kierownika świetlicy -pokój na parterze przy wejściu głównym. Powołane jury wybierze trzy prace , które zostaną przekazane komisji międzyszkolnej w SP 135 .

Regulamin międzyszkolnego konkursu plastycznego “Bombka Bożonarodzeniowa”

1) Organizatorem konkursu jest świetlica przy Szkole Podstawowej Integracyjnej nr.135 w Warszawie
        2) Celem konkursu jest:
        • Zachęcanie uczniów do czynnego zainteresowania tematyką i tradycją Świąt Bożego Narodzenia
        • Pobudzanie wyobraźni i kreatywności
        • Prezentacja talentów plastycznych
        • Inspirowanie do aktywności twórczej własnej
        • Czerpanie radości z procesu tworzenia

3) Regulamin konkursu:
        • Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III i IV-VIII
        • Zadaniem uczestników jest wykonanie Bombki Bożonarodzeniowej
        • Format pracy – przestrzenna
        • Technika wykonania dowolna
        • Do udziału w konkursie można zgłosić maksymalnie 3 prace z jednej placówki
        • Uczestnicy konkursu powinni wykonać prace samodzielnie
        • Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, klasa, pełny adres placówki z adresem e-mail
        4) Kryteria oceny - oryginalność, estetyka, technika
        5) Komisja konkursowa wyłoni laureatów w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i klasy IV-VIII)
        6) Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki
        7) Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób
        8) Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane
        9) Prace należy składać do 15 grudnia 2021r. do wychowawców świetlicy w naszej szkole w sali nr 1 lub 2 lub do kierownika świetlicy -pokój na parterze przy wejściu głównym. Powołane jury wybierze trzy prace , które zostaną przekazane komisji międzyszkolnej w SP 135 .
        10) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około 14 stycznia 2022
        11) Wyniki zostaną zamieszczone na stronie szkoły
        12) Organizatorem konkursu jest Renata Kotra i Sylwia Kołakowska ze Szkoły Podstawowej nr 135.

Zachęcamy do udziału !