• Ubezpieczenie

• Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci

Szanowni Państwo,

w obecnym stanie prawnym nie ma regulacji ustanawiających obowiązkowe ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży szkolnej. Umowa ubezpieczenia jest więc dobrowolną umową zawieraną wyłącznie  z woli rodziców i dotyczy zarówno następstw nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w czasie zajęć  edukacyjnych realizowanych na terenie szkoły, jak i imprez i wycieczek szkolnych w kraju.

Wyjątek  stanowią wycieczki  lub imprezy zagraniczne, których uczestnicy muszą być ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków, co wynika z zapisów §15 rozporządzenia MEN z dnia 28 sierpnia 2014 r. w sprawie warunków i sposobów organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki.

Poniżej przedstawiamy Państwu oferty ubezpieczeń NNW na rok szkolny 2021/2022:

Proszę kliknąć obrazek, żeby zobaczyć daną ofertę.

Oferta NNW dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych 2021/2022

Oferta NNW dla przedszkoli 2021/2022

"Szanowni   Rodzice,

Informujemy, że w roku 2021/2022 zakup ubezpieczenia NNW dla uczniów możliwy jest za pośrednictwem  dedykowanego dla  naszej placówki linku:

Oferta ubezpieczenia  została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A dostępnej na stronie:

Rodzic za pomocą linka ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko (kod rabatowy 91124). Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci z innych szkół lub przedszkoli.

Szczegóły oferty: Plik_z_oferta_indywidualna.pdf

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości  zachęcamy  do kontaktu z  Opiekunem naszej placówki

Panią Joanną Karczewska

tel. 604 055 358 Email:  jkarczewska@bezpieczny.pl"

Oferta_szkola_grupowa.pdf

OWU_NNW_TABELA_.pdf

Dzień dobry,

Przesyłam Państwu ważne informacje dla rodziców,  o możliwości wybóru  i zakupu online ubezpieczenia  swojego dziecka od następstw NNW  na rok 2021/2022

w jednym z   ośmiu   Towarzystw Ubezpieczeniowych  :  INTERRISK ,   COMPENSA   , UNIQA , GENERALI ,  ALLIANZ ,  TUZ , WIENER  , WARTA

Możliwość porównania i zakupu na jednej stronie www.

Zróżnicowane zakresy ochrony , nowe  ryzyka, nie ujmowane do tej pory w zakresie ochrony.

Prowizja należna agentowi przeniesiona na zniżki dla rodziców.

Wysokość zniżek od 10%  do 30% za samodzielny zakup.

Generuję dla Państwa link do zakupu on-line.   www.ubezpieczeniawlublinie.pl/szkola

Rodzic klikając w link, wpisze dane dziecka i  opłaci składkę.

Proszę o zamieszczenie  informacji  na  stronie  placówki  lub tablicy ogloszeń.

Rodzice oczekujący pomocy mogą liczyć na moje wsparcie.

Komunikat_(1).pdf

Na portalu www.nnw24.pl każdy Rodzic może kupić ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka. Żeby kupić ubezpieczenie należy wypełnić formularz przystąpienia i opłacić składkę w portalu nnw24.pl. Warianty ubezpieczenia zaczynają się już od 35 zł składki rocznej. Ubezpieczenie NNW można kupić metodą online do dnia 30.10.2021r. Ubezpieczenie działa od 01.09.2021r. do 31.08.2022r.