• Klasa 2a - wycieczka

• 30.06.2024 22:46
        • W czwartek, przed zakończeniem roku szkolnego kl. 2a wybrała się do Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej na drugie spotkanie z cyklu "Muzyczni Odkrywce".
        • Klasa 2a - Las Odkrywców

• 19.06.2024 07:44
        • Las Odkrywców - w czwartek, kl. 2a, wybrała się na wycieczkę autokarową do Rodzinnego Parku Tematycznego w Ułężu. Las Odkrywców to olbrzymi sensoryczny plac zabaw. Znajdują się tam ciekawe atrakcje.
        • Klasa 2a - zdrowe odżywianie

• 12.06.2024 07:36
        • W kl. 2a, przez cały rok szkolny rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu się. Dzieci wiedzą jak ważne jest jedzenie warzyw i owoców, a jednak zostawiają na talerzach surówki.
        • Klasa 2b - przedstawienie "Historia Misia Wojtka"

• 11.06.2024 14:13
        • W piątek 7 czerwca uczniowie klasy 2b mieli przyjemność obejrzeć spektakl ,, Historia misia Wojtka" opracowany przez Biuro Przystanków Historia Instytutu Pamięci Narodowej, który przybliżył nam niezwykłe losy niedźwiedzia Wojtka - żołnierza 2 Korpusu Polskiego, dowodzonego przez gen. Władysława Andersa.
        • Klasy 1a i 3b - Las Odkrywców

• 07.06.2024 07:54
        • W środę klasy 1a i 3b miały niesamowitą okazję spędzić cały dzień w fascynującym Lesie Odkrywców! Wycieczka była pełna przygód i radości, a uczniowie mieli okazję odwiedzić wiele wspaniałych atrakcji.