• Udanych wakacji!

• 21.06.2024 07:51
        • Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!
          Samorząd Uczniowski SP 374 im. gen. Piotra Szembeka życzy Wam wakacji:

• 19.06.2024 07:34
        • Z przyjemnością informujemy, że Dzień Pustej Klasy w Szkole Podstawowej nr 374 im. gen. Piotra Szembeka okazał się niezwykle udany, mimo późnego ogłoszenia.
        • Relacja z Międzyszkolnej Giełdy Wolontariatu

• 17.06.2024 07:33
        • W piątek 14 czerwca nasi wolontariusze uczestniczyli w Międzyszkolnej Giełdzie Wolontariatu zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 279. Przygotowali stanowisko z kolorowymi warkoczykami oraz tatuażami, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.

• 10.06.2024 07:38
          13 czerwca 2024
          Samorząd Uczniowski zaprasza na "Dzień Pustej Klasy"!
        • Piknik Sąsiedzki na Grochowie

• 22.05.2024 07:38
        • 🫶Kolejny raz znaleźliśmy się w gronie organizatorek i organizatorów Pikniku Sąsiedzkiego na Grochowie. Kolejny raz sprawiło nam to wielką przyjemność. To wspaniałe międzypokoleniowe wydarzenie i okazja do spotkania z osobami reprezentującymi okoliczne instytucje. Dziękujemy @Szansa 💜