• Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego 2022

• 11.10.2022 20:12
      • 10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.
      • 10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.
        To doskonała okazja do tego, żeby przypomnieć, iż warto dbać o swoje zdrowie psychiczne. Czy dbanie o zdrowie psychiczne sprawi, że zawsze będziemy szczęśliwi? Oczywiście, że nie. Nasze życie składa się przecież z różnych doświadczeń. Pamiętajmy, że dbając o zdrowie psychiczne łatwiej będzie nam sobie poradzić z napotykanymi trudnościami czy poszukać pomocy u innych. Bądźcie więc dobrzy dla siebie i innych, bądźcie wyrozumiali, dbajcie o swój rozwój, bądźcie coraz lepsi w tym, co kochacie, ale pamiętajcie także o wypoczynku i czasie na sen, a gdy przychodzą gorsze momenty i czujecie, że sami sobie z tym nie poradzicie, proście o pomoc!
        Drodzy uczniowie, w najbliższą środę, na godzinach wychowawczych porozmawiacie na temat zdrowia psychicznego z Waszymi wychowawcami. Obejrzycie również filmiki edukacyjne, które odpowiedzą na większość Waszych pytań. Zachęcam również do obejrzenia gazetki tematycznej na parterze Naszej Szkoły.

Katarzyna Golc