• Zajęcia szkolne

        • ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE  

          I  okres 

          rok szkolny 2022/2023  

           

          LP NAZWA ZAJĘĆ KLASA IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA DZIEŃ REALIZACJI ZAJĘĆ GODZINY REALIZACJI ZAJĘĆ
          1. Planszówkowi  odkrywcy 1A Ewelina  Zajma wtorek 11.55-12.40
          2. Planszówkowi  odkrywcy 1B Elżbieta Ścibisz piątek 10.50-11.35
          3. Planszówkowi  odkrywcy 1C Joanna  Kozikowska wtorek 11.55-12.40
          4. Planszówkowi  odkrywcy 1D Kinga Korgul wtorek 11.55-12.40
          5. Szachy     2A Joanna  Grabowska  czwartek 8.00-8.45
          6. Szachy     2B Joanna  Grabowska  piątek 10.50-11.35
          7. Szachy     2C Joanna  Grabowska  poniedziałek 12.55-13.40
          8. Szachy     3A Joanna  Grabowska  wtorek 10.50-11.35
          9. Szachy     3B Joanna  Grabowska  środa 11.55-12.40
          10. Szachy     3C Joanna  Grabowska  środa 10.50-11.35
          11. Szachy     3D Joanna  Grabowska  środa 12.55-13.40
          12. Konwersacje  z  języka  niemieckiego 4A, 4B,4C,4D Monika  Ciupińska poniedziałek 12.55-13.40
          13. Zajęcia rozwijające  uzdolnienia uczniów  z  języka  hiszpańskiego 4A, 4B Paloma Gomez  Moreno wtorek 12.55-13.40
          14. Zajęcia  rozwijające uzdolnienia uczniów  z  języka rosyjskiego 4A, 4B,4C,4D Barbara Mamcarz wtorek 12.55-13.40
          15. Zajęcia rozwijające  uzdolnienia uczniów  z  języka  hiszpańskiego 4C, 4D Paloma Gomez  Moreno czwartek 13.55-14.40
          16. Konwersacje  z  języka  niemieckiego 5A, 5B, 5E Monika  Ciupińska czwartek 12.55-13.40
          17. Zajęcia rozwijające  uzdolnienia uczniów  z  języka  hiszpańskiego 5A, 5B, 5D Paloma Gomez  Moreno czwartek 12.55-13.40
          18. Zajęcia  rozwijające uzdolnienia uczniów  z  języka rosyjskiego 5A,5B,5C, 5D,5E Barbara Mamcarz wtorek 11.55-12.40
          19. Konwersacje  z  języka  niemieckiego 5C,5D Monika  Ciupińska poniedziałek 11.55-12.40
          20. Zajęcia rozwijające  uzdolnienia uczniów  z  języka  hiszpańskiego 5C, 5E Paloma Gomez  Moreno wtorek 11.55-12.40
          21. Konwersacje  z  języka  niemieckiego 6A, 6B Monika  Ciupińska czwartek 11.55-12.40
          22. Zajęcia  rozwijające uzdolnienia uczniów  z  języka rosyjskiego 6A, 6B Barbara Mamcarz wtorek 13.55-14.40
          23. Matematyka  w  praktyce 8A Mariusz  Pachnik wtorek 8.00-8.45
          24. Warsztaty  pisarskie 8A Marcin Kondratowicz piątek 13.55-14.40
          25. Warsztaty  pisarskie 8B Tomasz  Śleszycki poniedziałek 8.55-9.40
          26. Matematyka  w  praktyce 8B Mariusz  Pachnik piątek 14.50-15.35
          27. Warsztaty  pisarskie 8C Marlena Wilczak czwartek 14.50-15.35
          28. Matematyka  w  praktyce 8C Mariusz  Pachnik piątek 13.55-14.40
          29. Warsztaty  pisarskie 8D Marlena Wilczak środa 14.50-15.35
          30. Matematyka  w  praktyce 8D Mariusz  Pachnik piątek 8.55-9.40