• Klasa 4a - Lekcja biblioteczna w bibliotece publicznej

• 11.01.2024 07:29
      • W dniu 09.01.2024 r. klasa 4 a miała przyjemność gościć w Bibliotece Publicznej dla Dzieci i Młodzieży nr 55 przy ulicy Egipskiej 7.
      • Uczniowie poznali sposób działania biblioteki, która oprócz wypożyczania książek prowadzi szereg interesujących, edukacyjnych przedsięwzięć. Dzieci i młodzież mogą brać udział w różnych projektach, np. Wkręceni w Czytanie, Pragnienie Czytania, autorskim Projekcie o Szczęściu. Placówka posiada bardzo szeroką ofertę gier planszowych, ponadto prowadzi wolontariat dla uczniów, które skończyły 13 lat.

Klasa brała aktywny udział w zajęciach, np. na zakończenie dzieci podzielone na cztery grupy grały w holenderskiego bilarda. Najlepsze okazały się dziewczyny. Brawo!

Kierowniczce biblioteki bardzo dziękujemy za ciepłe i bardzo ciekawe zajęcia.

p. Joanna Jasiewicz

p. Izabela Lipińska-Okulus