• Klasy 1a i 3b - Las Odkrywców

• 07.06.2024 07:54
      • W środę klasy 1a i 3b miały niesamowitą okazję spędzić cały dzień w fascynującym Lesie Odkrywców! Wycieczka była pełna przygód i radości, a uczniowie mieli okazję odwiedzić wiele wspaniałych atrakcji.
      • Oto przegląd najciekawszych miejsc, które odwiedziliśmy:

🦔 Polana Jeża Jerzego – Naszą wyprawę rozpoczęliśmy na Polanie Jeża Jerzego, gdzie dzieci mogły poznać historię sympatycznego jeża i zobaczyć jego naturalne siedlisko.

🌳 Korzeniowe Huśtawki – Kolejną atrakcją były Korzeniowe Huśtawki. Dzieci z wielką radością bujały się na huśtawkach. To była świetna zabawa dla wszystkich!

⚽ Kula Hula – Następnie odwiedziliśmy Kula Hula, gdzie uczniowie turlali swoje kulki po specjalnie przeznaczonych do tego torach. To miejsce dostarczyło nam mnóstwo śmiechu i ruchu.

🏃 Leśny Tor Przeszkód – Jednym z najbardziej emocjonujących punktów programu był Leśny Tor Przeszkód. Uczniowie pokonywali różnorodne przeszkody, co dostarczyło im dużo adrenaliny i radości.

🌲 Drzewo Odkrywcy – Wspięliśmy się na Drzewo Odkrywcy, skąd rozciągał się niesamowity widok na cały las. Dzieci były zachwycone i cieszyły się chwilą bliskości z naturą. Zakończeniem wspiczanki był zjazd krętą zjeżdżalnią!

🐾 Kopiec Kreta Hilarego – Kolejnym punktem programu był Kopiec Kreta Hilarego. Była to wspaniała okazja do zabaw w piasku.

🍃 Polana Tarzana – Na Polanie Tarzana uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi bohaterowie dżungli, wspinając się po linach i balansując na siatkach.

🚡 Leśna Tyrolka – Leśna Tyrolka to było miejsce, gdzie dzieci mogły przeżyć prawdziwe emocje. To była jedna z najbardziej ekscytujących atrakcji dnia!

🐜 Mrówczy Labirynt – Mrówczy Labirynt to miejsce, gdzie dzieci mogły przejść przez sieć tuneli, naśladując życie mrówek. To była świetna zabawa i okazja do nauki o tych małych, pracowitych stworzeniach.

💦 Polana Zabaw Wodnych – Na koniec naszej wycieczki odwiedziliśmy Polanę Zabaw Wodnych, gdzie uczniowie mogli się ochłodzić i pobawić w wodzie. To była doskonała okazja do relaksu po pełnym przygód dniu.

🍽 Przerwa na obiad – W trakcie wycieczki zrobiliśmy przerwę na pyszny obiad na świeżym powietrzu. Wszyscy mieliśmy okazję zjeść ciepły posiłek i naładować baterie przed dalszymi przygodami.

🍦 Lody na zakończenie – Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało lody. To była słodka niespodzianka, która wywołała uśmiechy na twarzach wszystkich uczniów.

Wycieczka do Lasu Odkrywców była niezwykle udana i dostarczyła uczniom wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego dnia! 🌳🌟🦋

p. Joanna Grabowska