• Klasa 2d - warsztaty z pisarką

• 25.10.2023 07:24
      • We wtorek 24 października klasę 2d odwiedziła p. Agata Witkowska- Panas, autorka książki dla dzieci p.t. „Muzeum rzeczy jasnomagicznych”.
      • Ta pięknie wydana i bogato zilustrowana książka dla dzieci i dorosłych opowiada o pełnej niesamowitej przygód wyprawie czworga małych przyjaciół w poszukiwaniu zgubionego serca. Pani Agata nie tylko pokazała uczniom swoją książkę, ale także zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się w podniebne podróżowanie, wcielając się w rolę pilota, stewardów, podróżników w kapeluszach oraz różnych. Wyobraźnia pozwoliła przenieść się nam do dżungli. Uczestnikom zabawy pomagał Pimpek – jeden z bohaterów książki. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Było dużo śmiechu, ruchu, a także słuchania w skupieniu opowieści o tej niezwykłej, pełnej przygód literackiej podróży.

p. Kinga Korgul