• Klasa 3b - śladami legend warszawskich

• 08.11.2023 07:28
      • Uczniowie klasy 3b uczestniczyli w dwudniowych warsztatach "Szlakiem legend warszawskich wg Wandy Chotomskiej" zorganizowanym przez pracownię Farbą Umazane.
      • W poniedziałek udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie wysłuchalismy legend związanych z miejscami, które odwiedzaliśmy. Podziwialiśmy architekturę starego miasta, zdobienia kamienic, dowiedzieliśmy się czym jest i jak wygląda mozaika. Następnie na rynku Starego Miasta uczniowie naszkicowali kamienice.

Następnego dnia odwiedziliśmy pracownię aby namalować obrazy przedstawiające piękne kamienice oraz warszawskie symbole.

Nasze obrazy będzie można podziwiać na wystawie w szkole, o której poinformujemy w późniejszym czasie!

p. Joanna Grabowska