• Dzień Życzliwości i Pozdrowień - edukacja wczesnoszkolna

• 23.11.2023 07:26
      • 21 XI przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Świętowano go również w naszej szkole. Dzieci z klas I - III po burzy mózgów stworzyły plakaty pt. "Życzliwość".
      • Zaprojektowały również kartkę z pozdrowieniami dla wylosowanej klasy, pod którą się podpisały. Dowiedziały się, jak mogłaby wyglądać Kraina Dobrej Myśli oraz jak łatwo ją zniszczyć. Wszyscy koncentrowali się na pozytywnych cechach koleżanek i kolegów, bo przecież tych wszyscy mamy najwięcej, tylko nie zawsze potrafimy je wzajemnie dostrzec. Dziś trochę pomógł dominujący kolor żółty:). Jak co roku odwiedzili nas młodsi znajomi z Przedszkola U Słonia Szczęściarza. Niech uśmiech i wzajemna życzliwość towarzyszą nam każdego dnia, bo pamiętajmy, że "Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo".

Koordynatorki: Anna Florczak i Anna Kośmińska-Filipek