• Klasy 4-7 - apel wielkanocny

• 29.03.2024 15:07
      • WIELKANOC - APEL
        26 marca 2024 roku odbył się w naszej szkole apel  z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
      • Uczniowie klasy  kl. 4a Judyta G. i Bartosz M., 7a Nadia P., Elżbieta G., Julia A., 7b Zofia D. pod opieką Pani Krystyny Choińskiej, Marzeny Garbowskiej, Małgorzaty Wawer i Pana Mariusza Makucha  przygotowali  przepiękny i wzruszający apel pt. "Przez krzyż do chwały".

Spotkanie uświetniły pięknym śpiewem uczennice z kl. 4c i akompaniament Pana Sylwestra Kozdracha. Tablicę udekorowała Pani Olga Zientarzewska.

Na zakończenie Pani Dyrektor Lilla Fota-Giedz wyraziła podziękowanie za przygotowanie przedstawienia oraz złożyła życzenia świąteczne wszystkim Nauczycielom oraz Uczniom.

p. Marzena Garbowska