• Klasy 3b i 6d - Terminal Kultury Gocław

• 09.05.2024 07:28
      • Dnia dzisiejszego uczniowie klas 3b i 6d ze szkoły podstawowej mieli okazję odwiedzić Terminal Kultury Gocław, gdzie obejrzeli spektakl "Teatralne ABC".
      • Sztuka ta opowiada o młodym urwisie, który początkowo nie umie zachować się w teatrze. Jego nieodpowiednie zachowanie prowadzi do tego, że zostaje zatrzymany na scenie, gdzie dzięki magii teatru przemienia się w bohatera, ratującego postacie z przedstawienia. To doświadczenie otwiera mu oczy na wyjątkowość i ciężką pracę osób związanych z teatrem.

Przedstawienie to nie tylko bawiło, ale i edukowało, umożliwiając uczniom zgłębienie tajników pracy aktorskiej i zrozumienie mechanizmów funkcjonowania teatru. Fotorelacja i opis spektaklu świadczą o entuzjazmie i zadowoleniu uczniów, którzy wrócili z wycieczki rozbawieni i bogatsi o nową wiedzę, która z pewnością zaprocentuje w ich szkolnej edukacji.

p. Agata Leśniak