• Klasa 6d - warsztaty ekologiczne, Punkt Zwrotny

• 09.05.2024 07:41
      • Podsumowanie warsztatów ekologicznych w Ekocentrum, Punkt Zwrotny
      • Uczniowie klasy 6d ze szkoły podstawowej mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach ekologicznych w Ekocentrum, Punkt Zwrotny. Po przybyciu i serdecznym powitaniu, klasa została podzielona na grupy. Każda z nich miała za zadanie rozwiązać zagadki dotyczące zrównoważonego obiegu ubrań, co stanowiło ciekawe wyzwanie intelektualne i praktyczne.

Po pomyślnym rozwiązaniu zagadek, wszyscy uczestnicy zgromadzili się na krótkich warsztatach, które umożliwiły dalszą dyskusję i refleksję nad tematem. Te warsztaty stanowią unikalne doświadczenie edukacyjne, które pozwala uczniom zdobywać i weryfikować wiedzę, rozwijać świadomość ekologiczną oraz kształtować krytyczny osąd wobec wyzwań współczesnego świata.

Dzięki takim inicjatywom, młodzi ludzie uczą się, jak ważne jest odpowiedzialne postępowanie wobec środowiska naturalnego i społeczeństwa, co przyczynia się do kształtowania postaw proekologicznych i motywuje do działania na rzecz ochrony naszej planety.

p. Agata Leśniak