• GALA FINAŁOWA- PODSUMOWANIE IV EDYCJI DZIELNICOWEGO KONKURSU POETYCKIEGO TWÓRCZOŚCI WŁASNEJ

• 05.06.2023 13:53
      • W piątek 2 czerwca 2023 roku w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 374 im. gen. Piotra Szembeka w Warszawie odbyła się Gala Finałowa, podczas której podsumowano IV Edycję Dzielnicowego Konkursu Poetyckiego Twórczości Własnej.
      • Honorowy Patronat nad konkursem objął  Burmistrz Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy. Na uroczystości pojawili się znamienici gości, m. in. Pani Dominika Okoń-Kujawska  - kierownik zespołu kultury, która przybyła z ramienia Burmistrza Pragi Południe Pana Tomasza Kucharskiego. Swoją osobą zaszczyciła nas Pani Dyrektor Lilla Fota-Giedz, nauczyciele uczący w naszej Szkole, opiekunowie, którzy przygotowali młodych mistrzów słowa,  uczniowie i oczywiście Laureaci, którzy odebrali z rąk Pani  Dominiki Okoń – Kujawskiej nagrody ufundowane przez Burmistrza Pragi Południe. Zwieńczeniem uroczystości było  zaprezentowanie  przed licznie zgromadzoną publicznością twórczości.

Wszystkie prezentowane wiersze były szczere, pomysłowe, o wielu walorach artystycznych, świadczące o niebywałej kreatywności i dojrzałości młodych poetów.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej V Edycji Konkursu.

Koordynatorzy Konkursu:

Krystyna Choińska