• Klasy 6a i 6d - projekt NHEF

• 04.12.2023 07:32
      • Mróz nam niestraszny! ❄️☃️⛄️ Pełni zapału odwiedziliśmy Pałacyk Konopackiego, żeby obejrzeć kolejny film w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej -  "199 małych bohaterów”. To seria ośmiu kilkuminutowych filmów, których bohaterami są rówieśnicy uczestników wycieczki z klas 6a I 6d.

• Zabrali nas w podróż po trzech kontynentach – Azji, Afryce i Europie.

Udowodnili, że dzieci mogą zachowywać się odpowiedzialnie i stawiać sobie cele, dzięki którym świat dookoła stanie się lepszym. Mają różnorodne marzenia i codziennie mierza się z nowymi wyzwaniami. Pragną zlikwidowania terroryzmu, czy powszechnej troski wobec dzikich zwierząt. Wszystkie te przemyślenia powstają w ich głowach w czasie wędrówki do szkoły. Są wyrazem obserwacji i jednocześnie bardzo krytycznego, choć nie pozbawionego optymizmu, spojrzenia na świat.

p. Agata Leśniak