• Odwiedziny przedszkolaków

• 13.11.2022 13:43
      • Za nami dwa wyjątkowe dni, podczas których gościliśmy w naszej szkole trzy grupy przedszkolne z pobliskich przedszkoli - Przedszkole 331 "U Słonia Szczęściarza" i Przedszkole "Zielony Groszek" Atrakcji nie brakowało, a zadowolone miny naszych gości świadczyły o wspaniale spędzonym czasie.
      • Dzieci na początku obejrzały spektakl zatytułowany „Gnomy z planety Gnu”, przygotowany przez uczniów klasy 5a, który namawiał do dbania o naszą planetę. Przedszkolaki po spektaklu uczestniczyły w twórczym warsztacie, podczas którego wykonały kolorowe karmniki. Następnie mogli poczuć się jak uczniowie - uczestnicząc w prawdziwej lekcji. Ostatnim punktem było zwiedzanie naszej szkoły wraz z bajkowymi postaciami.

Wszystkie działania łączyło hasło: Ziemia jest w Twoich rękach! Piękne karmniki, które dzieci wykonały pozwolą przetrwać małym ptaszkom zimę a papierowe długopisy, które podarowaliśmy, będą przypominały o tym, jak ważna jest ekologia oraz jak wyjątkową placówką jest Nasza Szkoła. Mamy nadzieję, że z niektórymi dzieciakami spotkamy się w nowym roku szkolnym. Dziękujemy za odwiedziny, przyjemnością było Was gościć. ❤

p. Iga Kania