• Targi Książki w Małym Koneserze

• 15.03.2023 18:59
      • Odwiedź Targi Książki w Małym Koneserze, pomóż naszej szkole zdobyć pakiet książek i wykonaj nasze szkolne zadania!
      • 📚📚📚Już w ten weekend nasza szkoła ma szansę zdobyć pakiet 23 książek. 📚📚📚
        Co trzeba zrobić?
        📚Odwiedzić targi książki w Małym Koneserze (Plac Konesera 8, Warszawa) w dniach 18.03 - 19.03.
        📚 Podać adres i nazwę szkoły.
        📚 Dobrze się bawić!

My, jako Szkoła, podwajamy nagrodę!

Mamy dla Was trzy zadania na dodatkową szóstkę z języka polskiego lub edukacji polonistycznej:

1. Znajdę na targach książkę, której bohaterem jest zwierzę i zapiszę jej tytuł, autora oraz wydawnictwo.

2.
        Edukacja wczesnoszkolna: Krótko opiszę okładkę książki, która najbardziej mi się spodobała i napiszę dlaczego. (minimum 5 zdań);

Klasy 4-8: Krótko opiszę książkę, która najbardziej zwróciła moją uwagę i napiszę dlaczego. Może zaintrygowały Cię ilustracje, temat, forma graficzna a może język. (minimum 10 zdań).

3. Wyszukam ciekawy cytat z książki, która wydała mi się ciekawa i również go zapiszę oraz podam tytuł i autora dzieła, z którego pochodzi.

Na Wasze prace czekamy do 20 marca.
        Klasy 1-3 zanoszą prace do p. Joanny Grabowskiej, klasy 4-8 do p. Igi Kani.

Zaproście rodziców i znajomych do wspólnej zabawy i czytania!

Więcej szczegółów w ogłoszeniach na Librusie. :)

p. Iga Kania

p. Joanna Grabowska