• Koncert WOŚP - podziękowania

• 21.12.2023 08:07
      • SIEMA!Chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i organizację wczorajszego koncertu. :)

DZIĘKUJEMY:

❤ Majaland Warszawa za przekazanie kart rocznych na licytację!

❤ Tramwaje Warszawskie za przekazanie zestawu tramwajowego na licytację!

❤ COBI Hobby Center za przekazanie rzeczy na licytacje oraz do kota w worku!

❤ Straż Miejska w Warszawie za przekazanie gadżetów do kota w worku!

❤ Salon Fryzjerski Paulina Burkacka za przekazanie vouchera na usługi!

❤ wychowawcom klas oraz nauczycielom świetlicy za przygotowanie uczniów, obecność i wsparcie dobrym słowem!

❤ nauczycielom świetlicy oraz pani kierownik Wioli Sztark za przygotowanie stoiska!

❤ p. Ani Florczak oraz pracowni Farbą Umazane za przygotowanie pięknej wystawy!

❤ VIBE DANCE pod opieką p. Joanny Kozłowskiej - Borys za otwarcie imprezy energetycznym tańcem!

❤ p. Basi Czapskiej za bogatą fotorelację!

❤ p. Szymonowi Kani za wsparcie techniczno-muzyczne!

❤ rodzicom za przygotowanie ciast, za przekazane przedmioty na licytacje, za pomoc przy kiermaszu ciast!

❤ wolontariuszom za ogarnianie wszystkiego co było do ogarnięcia!

❤naszej szkolnej obsłudze za nieocenioną pomoc!

❤ Dyrekcji szkoły za to, że kolejny raz nam zaufała w kwestii organizacji koncertu!

WIELKIE DZIĘKI - bez Was by się nie udało!

PS. W styczniu naszych szkolnych wolontariuszy będzie można spotkać z puszką na korytarzach! :)

Joanna Grabowska

Agata Leśniak