• Lato w Mieście 2024

• 20.06.2024 17:38
      • Najważniejsze informacje.
      • Wszystkie niezbędne informacje są dostępne w zakładce Lato w mieście na naszej stronie internetowej: LATO W MIEŚCIE

Skrzynka pocztowa dedykowana Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” w SP 374:

latowmiescie.sp374@eduwarszawa.pl

Na tego maila kierujemy informacje o nieobecności dziecka podczas Akcji i wszelką korespondencję z kierownikiem Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” w Szkole Podstawowej nr 374.

Przypominamy, że nieobecność uczestnika rodzice są zobowiązani zgłosić do godziny 14.00 dnia poprzedniego!

Za późniejsze zgłoszenia nie dokonujemy zwrotów opłat.

Nieobecność prosimy zgłaszać wyłącznie drogą mailową na adres latowmiescie.sp374@eduwarszawa.pl

Prosimy nie pisać maili dotyczących spraw związanych z Akcją Lato w Mieście na adres szkoły.

Sprawy organizacyjne

Każdego dnia od godz. 7.00 do 8.00 uczestnicy zbierają się w salach świetlicy nr 1 i nr 2 (I piętro).

Na tablicach ustawionych przy wejściu do szatni znajdą Państwo niezbędne informacje m.in. przydział uczestników do grup oraz harmonogram.

Dzieci wchodzą do szkoły furtkami od strony boiska.

Uczestnicy otrzymają dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły (obiad)  i podwieczorek.

Prosimy o zapewnienie dzieciom ubrania odpowiedniego do pogody (nakrycie głowy) oraz kapci na zmianę i bidonu na wodę.

Przypominamy o zabieraniu rzeczy koniecznych podczas zajęć na basenie (ręcznik, klapki, czepek i strój kąpielowy).