• Zajęcia sportowe

• 31.08.2024 13:35
      • Zapraszamy na zajęcia sportowe Młodzi Olimpijczycy oraz zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w SP 374!
      • ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE:

17.35 - Uczniowie klas 1-3 (55 min)

18.35 - Uczniowie klas 4-6 (55 min)

Na zajęciach będziemy wprowadzać dzieci do świata sportu poprzez gry i zabawy. Dzieci będą miały szansę poznać wiele dziedzin sportu tak, aby mogły znaleźć swoją ulubioną aktywność.

Na każdych zajęciach dzieci będą poznawać coś nowego i doskonalić opanowane wcześniej umiejętności.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

17.00 - Uczniowie klas 1-6 (30 min)

Zajęcia korekcyjne dla dzieci pomagają utrwalić nawyk utrzymywania prawidłowej postawy ciała, a także powodują zwiększenie siły mięśniowej. Gimnastyka korekcyjna jest najlepszym sposobem profilaktyki oraz leczenia wad postawy. Zajęcia organizujemy w formie gier i zabaw atrakcyjnych dla dzieci np. w formie specjalnych torów przeszkód, opowieści ruchowej lub zajęć z nietypowymi przyrządami. Dzięki zabawom sensorycznym i innego rodzaju zestawie ćwiczeń doprowadzamy do korekcji postawy ciała.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a na Facebooku Młodzi Olimpijczycy, gdzie będzie można zobaczyć relacje z zajęć.