• 📢 Zbiórka w naszej szkole dla osób dotkniętych powodzią 📢

• 15.09.2024 20:46
      • Drodzy Uczniowie, Rodzice,

Ostatnie wydarzenia były tragiczne dla wielu rodzin – powódź pozbawiła ich domów i dorobku życia. W obliczu tej katastrofy, musimy okazać solidarność i pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dlatego organizujemy w naszej szkole zbiórkę, która zostanie przekazana do punktu wsparcia działającego w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe.

Co zbieramy?
        - 💦 Woda butelkowana
        - 🍪 Sucha, pakowana żywność (np. konserwy, batony energetyczne)
        - 🦠 Środki czystości (mydła, płyny do dezynfekcji, papier toaletowy)

Kiedy i gdzie przynosić dary?
        Zbiórkę prowadzimy przez cały nadchodzący tydzień. Dary można przynosić do głównego holu szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach pracy szkoły.

Co dalej?
        Zebrane produkty przekażemy do punktu zbiórki w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe, skąd zostaną one przekazane osobom potrzebującym.

Każda pomoc się liczy! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji – razem możemy wesprzeć tych, którzy teraz najbardziej tego potrzebują. Dziękujemy za Waszą empatię i wsparcie! 💙

Szkolne koordynatorki:
        K. Bazior