• Wyniki Konkursu Dzielnicowego - Moja ulubiona książka i jej bohater

• 23.04.2024 14:26
        • Znamy już laureatów Dzielnicowego Konkursu Plastycznego ,,Moja ulubiona książka i jej bohater” dla uczniów szkół Dzielnicy Praga Południe organizowanego przez świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej nr 374.
        • WYNIKI KONKURSU DZIELNICOWEGO

,,MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA I JEJ BOHATER”

Znamy już laureatów Dzielnicowego Konkursu Plastycznego ,,Moja ulubiona książka i jej bohater” dla uczniów szkół Dzielnicy Praga Południe organizowanego przez świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej nr 374.   Na konkurs wpłynęło 79 prac, w tym cztery  niezgodne z regulaminem oraz dwie wpłynęły po terminie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli  udział,a zwycięzcom gratulujemy! Nagrody i dyplomy dostarczymy osobiście do szkół do dnia 15.05.2024r.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce- Iga Jabłońska Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego

II miejsce-  Anna Baścik Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego

III miejsce- Natalia Kondej  Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej„Gustaw” i „Harnaś”

Wyróżnienia:

1. Wojciech Grzyb Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka
          2. Hanna Obrowska Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej„Gustaw” i „Harnaś”
          3. Iga Szczepaniak Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego
          4. Gabriela Staniewicz Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
          5. Łucja Kaczmarczyk  Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś”
          6. Franciszek Frontczak Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
          7. Olaf Kowanda Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka