• Zielona szkoła klas 4b, 5c i 6e.

• 03.06.2024 07:41
      • Uczniowie klas 4b, 5c oraz 6e uczestniczyli w zielonej szkole Aktywne lubelskie. Była to trzydniowa wyprawa na teren województwa lubelskiego, gdzie poznawaliśmy uroki tej części Polski.
      • Zwiedzaliśmy malowniczy Kazimierz Dolny spacerując po uliczkach miasteczka, wędrując po lessowych wąwozach i wspinając się na Górę Trzech Krzyży. Drugi  dzień zaczął się bardzo aktywnie - na uczniów czekały przygotowane przez animatorów sportowe atrakcje w halach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Następnie poznawaliśmy uroki Lublina w formie gry miejskiej. Trzeciego  dnia przyszedł czas na zagadki detektywistyczne, a następnie warsztaty z wyrobu pizzy. Każdy miał możliwość przygotowania własnej pizzy i skonsumowania swojego kulinarnego dzieła. Atrakcji było dużo, jeszcze więcej zabawy i radości ze wspólnego spędzania czasu.

p. Anna Sibilska