• Klasa 3b - Centralny Dom Technologii

• 04.06.2024 16:02
      • Wizyta klasy 3b w Centralny Dom Technologii CDT 🌟
        Uczniowie uczestniczyli w zajęciach pod hasłem "Niech gwiazdy nas prowadzą" 🌠.
      • Podczas tej fascynującej wyprawy, dzieci miały okazję nauczyć się, jak korzystać z kompasów i wyznaczać kierunki świata 🧭. Poznały także nazwy i położenie różnych konstelacji, co było niesamowitą podróżą przez nocne niebo 🌌.

Najbardziej ekscytującą częścią zajęć było wykorzystanie długopisów 3D ✍️, dzięki którym uczniowie mogli tworzyć własne modele konstelacji. Każdy uczestnik miał szansę na samodzielne "narysowanie" swojego ulubionego gwiazdozbioru i jeszcze lepsze zrozumienie układu gwiazd 🔭.

To była niezapomniana lekcja pełna nauki, kreatywności i zabawy! Dziękujemy Centralnemu Domowi Technologii za wspaniałą gościnę i inspirujące zajęcia. 😊

Nie możemy się doczekać kolejnych edukacyjnych przygód!

p. Joanna Grabowska