• Karta ucznia – przypomnienie o konieczności przedłużenia

• 25.05.2021 19:39
      • Ponownie przypominamy o konieczności złożenia wniosków  o przedłużenie uprawnień dla swoich dzieci. Obecnie używane karty dzieci z klas 4-7  "kończą" się z dniem 30 września 2021.
      • Szanowni Państwo - Rodzice uczniów naszej szkoły,

Szkoła wspiera działania Zarząd Transportu Miejskiego w zakresie wydawania Kart Ucznia Państwa dzieciom - uczniom szkoły podstawowej.

Ponownie przypominamy o konieczności złożenia wniosków  o przedłużenie uprawnień dla swoich dzieci. Obecnie używane karty dzieci z klas 4-7  "kończą" się z dniem 30 września 2021. Aby je przedłużyć, niezbędne jest złożenie wniosku, zgodnie z przygotowaną przez ZTM procedurą. Przypominamy, iż termin składania wniosków został ustalony na dzień 23 maja 2021 r. Aby dzieci mogły dalej korzystać z przysługujących od 01 października uprawnień do bezpłatnych przejazdów niezbędne jest Państwa pilne działanie w tym zakresie.

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/884c77a6  dedykowany dla Państwa wygody - dotyczący uczniów naszej Szkoły - sp34, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia