• 11.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości

• 11.11.2021 10:17
      • Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole.
      • Obchody rozpoczęli wuefiści organizując we wtorek i w środę Bieg Niepodległości. Uczniowie mieli za zadanie przebiec 1918 metrów w biało-czerwonych strojach. Zostały również wybrane osoby, które na tę okoliczność przygotowały najbardziej kreatywne przebranie.

Środę rozpoczęliśmy od uroczystego odśpiewania hymnu, w ramach akcji Szkoła do Hymnu. Uczniowie w swoich klasach, jak i ci przebywający na nauczaniu zdalnym przed komputerem, równo o godzinie 11:11 odśpiewali hymn Polski.

Następnie uczestniczyliśmy w apelu przygotowanym przez klasę 3D – jeśli jeszcze go nie oglądaliście, jest dostępny na naszym fanpage.

Oprócz tego uczniowie przyszli do szkoły ubrani na biało-czerwono, a w czasie lekcji towarzyszyła im tematyka patriotyzmu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia!