• Udział w konkursie dzielnicowym

• 18.11.2021 18:09
      • Dnia 3 listopada 2021 r. w naszej szkole pod uchem pani Olgi Miłosz odbyło się wewnętrzne przesłuchanie do XIV Dzielnicowego Konkursu "Zakazane Piosenki". Gratulujemy wyróżnienia naszej uczennicy!
      • W eliminacjach wzięło udział 18 uczniów z klas 1-8, spośród których troje zakwalifikowało się do dalszego etapu: Ola Buczma, Kuba Odolak z klasy 2a i Natalia Bochenek z klasy 4d.

W poniedziałek 15 listopada 2021 r. trójka wybranych uczniów pod opieką p. Agaty Leśniak reprezentowała naszą szkołę w przesłuchaniach dzielnicowych w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej "Gustaw" i "Harnaś".

Wyjście i szranki konkursowe było dla naszych dzielnych wychowanków na pewno stresującym i jednocześnie ciekawym doświadczeniem. Dziękujemy pani Agacie za wielką pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi w trakcie konkursu.

Równie miło nam poinformować, że uczennica 4 klasy, Natalia, zdobyła w konkursie wyróżnienie! Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom wewnętrznych przesłuchań, jak i wybranym reprezentantom, życzymy wielu sukcesów w sferze artystycznej!