• Rowerowy Maj

• 26.04.2024 07:41
      • Zaraz rozpoczynamy majówkę, a po majówce... Rowerowy Maj! Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. 🚴‍♀️🚴

• W mijającym tygodniu uczniowie klasy 3b rozdali wychowawcom materiały (dzienniczki rowerowe, naklejki i plakaty), system uzupełniony, barierki już w szkole. :)

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć tutaj: https://um.warszawa.pl/waw/rowery/dla-rodzicow-i-opiekunow

Zaczynamy w poniedziałek - 6 maja i jeździmy do 29 maja. Każdy uczeń zbiera naklejki na nagrody indywidualne (wszystkie szczegóły są w dzienniczkach rowerowych). Jak co roku oczywiście klasa z najlepszą frekwencją wygrywa nagrodę grupową - wycieczkę. :) Pamiętajmy też o innych ważnych aspektach tej kampanii: wdrożeniu do aktywnego spędzenia czasu i wybierania bardziej ekologicznych środków transportu.

Pamiętajcie o bezpieczeństwie w czasie dojazdów! :)

p. Joanna Grabowska