• Rekrutacja 2022/2023 - spotkanie informacyjne

• 10.02.2022 18:08
      • Szanowni Państwo, Rodzice i Kandydaci rozpoczynamy nabór  na rok szkolny 2022/2023 do klas pierwszych SP 374.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie informacyjne on-line oraz zapoznanie się z ofertą naszej placówki  w dniu 28 lutego 2022r.  (poniedziałek) o godz. 18.00.

•

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o przesłanie maila na adres rekrutacja@sp374.pl

W tytule maila proszę podać imię i nazwisko osoby, która będzie nawiązywała połączenie.

Mogą Państwo przesłać ewentualne pytania, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkania  lub umieścimy odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja”.

Link do wydarzenia otrzymają Państwo na podany adres mailowy na kilka godzin przed spotkaniem.

W związku z pandemią zapraszamy  Rodziców i Dzieci do przeniesienia się w wirtualny świat na Boremlowską i obejrzenia filmików, prezentacji z życia naszej szkoły.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania.

Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych  rozpocznie się od 1 marca br. i będzie prowadzona  z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani obejrzeniem naszej szkoły oraz  poznaniem warunków edukacji, proszę tę informację umieścić w mailu a wówczas zorganizujemy  „spacer” po szkole.

W roku szkolnym 2022/2023 planujemy utworzyć 4 klasy pierwsze:

• 2 oddziały ogólnodostępne dla sześciolatków 2016 i siedmiolatków 2015;
        • 2 oddziały integracyjne dla sześciolatków 2016 i siedmiolatków 2015 oraz dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym.