• #napomocUkrainie

• 02.03.2022 18:26
      • Aktualizacja w sprawie zbiórki dla uchodźców! Zaczynamy zbierać PRZYBORY SZKOLNE - szczegóły niżej.

• Aktualizacja w sprawie zbiórki dla uchodźców!

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy za wszystkie przynoszone rzeczy. Za każde dobre słowo, za każdą ofertę pomocy.

Od poniedziałku przekazaliśmy rzeczy dla 4 ukraińskich rodzin oraz we współpracy z jedną z mam naszych uczniów na Dworzec Centralny. Szykujemy już kolejne paczki dla następnych rodzin!

Przypominamy o możliwości napisania do nas gdy znają Państwo, lub przyjmują potrzebującą rodzinę uchodźców.

Wszystkie informacje na bieżąco wrzucamy w relacje na fanpage naszej strony, proszę też tam zaglądać, jeśli chcą Państwo na bieżąco śledzić zbiórkę.

Na filmiku poniżej, krótkie podsumowanie ostatnich 3 dni.

W związku z tym, że w naszej szkole pojawiają się już dzieci z rodzin ukraińskich uchodźców, razem z Małym Samorządem, rozpoczynamy zbiórkę PRZYBORÓW SZKOLNYCH. W pierwszej kolejności paczki pomocowe będziemy przekazywać uczniom, którzy będą w naszej szkole.

Potrzebujemy:

-plecaki,

-piórniki,

-worki na buty,

-kredki (ołówkowe),

-ołówki,

-gumki,

-temperówki,

-zeszyty (w 3 linie, w kratkę, w jedną linię),

-długopisy,

-linijki, ekierki, kątomierze,

-kleje w sztyfcie,

-nożyczki.

Uczniowie będą zarówno na poziomach edukacji wczesnoszkolnej jak i klas starszych.