• #napomocUkainie

• 04.03.2022 16:11
      • 💙💛Potrzeby nie maleją i nie znikają, więc przedłużamy zbiórkę! Trwa do odwołania.

• 💙💛Dziękujemy za zaangażowanie w tym tygodniu! Dzięki Państwu, udało nam się przygotować 10 paczek dla potrzebujących rodzin oraz kilkakrotnie przekazać niezbędne produkty na Dworzec Centralny i raz na Wschodni. Dziękujemy nie tylko za przynoszone produkty, ale i pomoc przy noszeniu paczek do samochodów i przy rozwożeniu produktów!

💙💛W poniedziałek przekażemy wszystkie produkty medyczne oraz opatrunkowe do odpowiedniego punktu zbiórki tak aby trafiły do Ukrainy.

💙💛Na bieżąco o naszych potrzebach informujemy w relacjach.

💙💛Na dzisiaj mamy dużo makaronów i żeli pod prysznic – tego nie potrzebujemy.

💙💛Mamy mniej: damskich dezodorantów, kremów na odparzenia dla dzieci, mydeł w płynie, musów w tubkach dla dzieci oraz soczków w małych kartonikach. Przydałoby się również kilka proszków do prania i płukania (dla dzieci mamy zapas).

💙💛Trwa również zbiórka artykułów szkolnych. Więcej szczegółów znajdą Państwo w poście ze środy lub w ogłoszeniach na Librusie.

💙💛Przypominamy o możliwości odezwania się do nas w celu przygotowania paczki z niezbędnymi produktami „na start” dla rodziny uchodźców – kosmetyki, chemia + jedzenie.