• Zbiórka przyborów szkolnych - lista potrzebnych rzeczy

• 16.03.2022 17:14
      • 💙💛Dalej kompletujemy wyprawki z darów przyniesionych przez Państwa!💙💛

Od zeszłego tygodnia przekazaliśmy naszym nowym uczniom 28 wyprawek.

• W tym tygodniu firma Mart's Bags - Torby bawełniane z nadrukiem przekazała na naszą zbiórkę torby i worko-plecaki. Dzięki temu uczniowie, którzy nie potrzebują plecaka, otrzymają ładnie spakowaną wyprawkę, a dodatkowo mogą je wykorzystać jako worki na strój na wf lub na kapcie. BARDZO DZIĘKUJEMY❤!

Uczniów w naszej szkole nadal przybywa, jutro będziemy szykować kolejnych 7 wyprawek. Aktualizujemy listę potrzeb (to czego mamy najmniej lub w ogóle):

--plecaki szkolne

-bloki techniczne

-teczki na dokumenty

-plastelina

-farby

-pędzle

-piórniki

-flamastry

-zestaw geometria (linijka, kątomierz, ekierka)

-temperówki

Kończymy również zbiórkę żywności, chemii i kosmetyków – udało się nam wesprzeć kilkanaście rodzin, przekazać paczki na Dworzec Centralny w czasie gdy był tam największy kryzys. W tym tygodniu skompletujemy ostatnie paczki dla potrzebujących z pozostałych produktów. Dziękujemy!

p. Katarzyna Bazior i p. Agata Leśniak