• KONKURS NA PROJEKT KOSZULKI „UŚMIECHNIJ SIĘ DO MNIE”

• 30.11.2021 13:54
      • Zapraszamy do udziału w konkursie w konkursie wszystkie dzieci z klas 1-3 naszej szkoły.

KONKURS  NA  PROJEKT   KOSZULKI

„ UŚMIECHNIJ SIĘ DO MNIE”

Zaprojektujcie  grafikę na koszulkę, która wywoła uśmiech na twarzach innych ludzi. Możesz na niej umieścić co tylko chcesz- obrazki, emotikony, śmieszne napisy.

Zachęcamy aby do projektu wykorzystać koszulki, których już nie używacie lub kupicie je tanio np. w sklepie typu second-hand. Możecie też wykonać projekt grafiki na kartce A3- narysujcie wtedy kontur T-shirtu i na nim swój projekt uśmiechniętej koszulki.

Pracę można wykonać : flamastrami, pastelami mokrymi lub suchymi ( i zabezpieczyć lakierem do włosów), kolorowymi długopisami, farbami do tkanin.

Prace składacie do pań : Alicji Szczęśniak i Agaty Karwali w sali nr.6 do 10 grudnia.