• Akcja #ZDROWOROSNA w klasach I-III

• 26.04.2022 07:35
      • Udział w zajęciach edukacyjnych nie musi odbywać się tylko w ławce z książkami. Dzieci z klas I-III i grupy „0” przekonały się o tym już nie raz.

• W ramach Akcji #ZDROWOROSNA,firmy W.Legutko#wlegutko, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mogli uczestniczyć w ogrodniczej przyrodzie i zasiali własnoręcznie koperek. Na zajęciach dzieci dowiedziały się czego rośliny potrzebują do życia, dlaczego warto je uprawiać oraz co robić, aby rosły piękne i zdrowe. Poznaliśmy także zasady zakładania i pielęgnacji ogródka warzywnego lub domowego. Mamy nadzieję, że zasialiśmy nie tylko koperek, ale też miłość do roślin.

Zachęcamy do udziału w konkursie #zdroworosna na najlepszy film, nakręcony w domu z rodzicami, dziadkami lub rodzeństwem podczas tworzenia własnego ogórka w domu lub w mieszkaniu. Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej www.legutko.com.pl

p. Alicja Szczęśniak