• Klasa 3d - realizacja innowacji pedagogicznej "Siła umysłu w małych rękach"

• 27.10.2022 19:10
      • Przedstawiamy prace uczniów klasy 3d realizujących innowację pedagogiczną z języka angielskiego "Siła umysłu w małych rękach".
      • Celem przewodnim projektu językowego jest zaangażowanie uczniów, ich wyobraźni oraz umiejętności plastycznych w celu poznania, utrwalenia i zapamiętania nowego słownictwa. Uczniowie w przyjemny oraz w praktyczny sposób utrwalają słownictwo na lekcjach języka angielskiego.

Prace uczniów zostały zamieszczone w sali klasy 3d i oczywiście są dostępne dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Nauczyciel języka angielskiego Pani Magdalena Marciniuk-Horoz oraz nauczyciel wspomagający Pani Alicja Szczęśniak.