• Dzień Życzliwości i Pozdrowień

• 21.11.2022 18:15
      • Dnia 21 listopada nasza szkolna społeczność świętowała Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji ubraliśmy się na żółto i uczestniczyliśmy w tematycznych lekcjach. Zarówno w świetlicy, jak i na lekcjach uczniowie wykonywali "drzewka życzliwości", na których zamieszczali listki z miłymi słowami.
      • Na szkolnych korytarzach zawisły sentencje dotyczące uniwersalnych wartości. Miłym zaskoczeniem były odwiedziny delegacji z Przedszkola 331 "U Słonia Szczęściarza". Młodsi koledzy przybyli do nas ze słodkim podarunkiem - słonikami, do których dołączone były przepełnione życzliwością cytaty.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie... I życzymy, aby te wszystkie ciepłe słowa, empatia i wzajemna życzliwość zostały z nami przez cały rok! ❤️

Anna Kośmińska-Filipek, Anna Florczak