• Klasa 1b - lekcja biblioteczna

• 15.12.2022 16:12
      • Dnia 15 grudnia klasa 1b odwiedziła szkolną bibliotekę. W trakcie spotkania uczniowie zobaczyli i poznali zakamarki biblioteki, dowiedzieli się jak wypożycza się książki, co można robić w bibliotece oprócz wypożyczania książek oraz jak należy dbać o książki.
      • W trakcie zajęć bibliotecznych Pani Asia zapoznała uczniów z treścią książki, pt. ,,Praktyczny pan" Roksana Jedrzejewskiej - Wróbel. Po przeczytaniu książki odbyła się dyskusja, "Czy warto być tylko praktycznym?" Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że NIE. Czasami warto jest poleniuchować, pośmiać się i porobić coś co sprawia nam przyjemność, ale nie jest praktyczne. Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali książki, "Pierwsze ABECADŁO" Dziękujemy za ciekawe zajęcia.

p. Elżbieta Ścibisz