• Alfik matematyczny i Alfik humanistyczny w edukacji wczesnoszkolnej - wyniki

• 10.02.2023 17:26
      • Największą radością w pracy nauczyciela jest sukces ucznia. Staramy się zachęcać naszych uczniów do udziału w konkursach. Dzieci zdobywają w ten sposób wiedzę, nabywają pewności siebie, podnoszą swoją samoocenę i poprawiają samopoczuci
      • e. W ostatnich tygodniach wielu z uczniów edukacji wczesnoszkolnej wzięło udział w konkursach ogólnopolskich Alfik matematyczny oraz Alfik humanistyczny. Jesteśmy z ich odwagi i wiedzy. Miło nam też poinformować, że to właśnie jeden z naszych drugoklasistów uzyskał 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie Alfik matematyczny, zdobywając 100% punktów. Pozostali uczestnicy konkursów również znaleźli się w czołówce, uzyskując wyniki pomiędzy 93% a 77% z matematyka i od 89% do 80% z języka polskiego. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

p. Katarzyna Bazior