• Klasy 3d i 8b - wykonanie karmników

• 20.12.2022 17:37
      • Dnia 14.12. br. w naszej szkole odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie klasy 3b z pomocą starszych kolegów z klasy 8b wykonali karmniki dla ptaków.
      • Przed przystąpieniem do montażu karmników, odbyła się rozmowa na temat tego jakie ptaki zimują w Polsce oraz czym powinno karmić się ptaki. Uczniowie klasy 8b zaprezentowali wykonane przez siebie plakaty oraz prezentację nt. "Czego nie wolno dawać ptakom do jedzenia".

Po prezentacji dzieci z pomocą nauczycielek, Pani Agaty Karwali, Alicji Szczęśniak oraz Marzeny Garbowskiej wykonały 5 sztuk karmników. Dzieci, zarówno te młodsze jak i starsze z zainteresowaniem i dużym zaangażowaniem pracowały aby karmniki służyły głodnym ptakom. Dwa karmniki zostały zawieszone przy szkole, reszta zostanie wystawiona na sprzedaż podczas kiermaszu świątecznego.

p. Marzena Garbowska