• Klasa 4a - Wigilia klasowa

• 22.12.2022 17:35
      • W środę 21 grudnia 2022 roku w pięknie udekorowanej klasie i w świątecznej atmosferze odbyło się spotkanie wigilijne klasy IVa.
      • Oprócz dzieci, wychowawcy i Pani psycholog… swoją obecnością zaszczyciły nas Pani Dyrektor Lilla Fota-Giedz i Pani wicedyrektor Jolanta Pilwińska. Wielkie brawa należą się naszym uczniom, którzy stanęli na wysokości zadania. Na początku pomagali w przygotowaniu uroczystego spotkania- ustawiali stoły, krzesła, talerze, kubki , potrawy zakupione lub przygotowane przez rodziców. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, czytaliśmy fragmenty „Opowieści wigilijnej”… czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze i jakoś nikomu nie śpieszyło się do domu.

p. Marcin Kondratowicz