• Ogromne sukcesy sportowe naszych uczniów

• 27.05.2023 09:59
        16 maja 2023
        Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Lekkoatletyce (kategoria młodzież) oraz
        Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Czwórboju Lekkoatletycznym (rocznik 2010 i młodsi).

• W chłodny majowy dzień nasze uczennice i uczniowie gościli na stadionie OSiR Praga Południe, przy ul. Podskarbińskiej, gdzie mieli okazję rywalizować ze swoimi rówieśnikami w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych.
        Wystawiliśmy 13 osobową reprezentację szkoły w kategorii młodzież oraz 6 osobową drużynę żeńską i 6 osobową drużynę męską  czwórbojową (bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 600m dziewcząt, 1000m chłopców) w młodszej kategorii wiekowej 😇.
        Z ogromną radością informujemy, że dosłownie wszyscy nasi uczniowie, podczas poszczególnych startów, włożyli całe swoje serca❤️wykazując się postawą fair-play oraz ogromnym zaangażowaniem.
        Do wszystkich naszych lekkoatletek i lekkoatletów kierujemy słowa podziękowania i wyrazy wielkiego uznania.
        Doskonale spisała się nasza sztafeta 4x100m. 🥈miejsce dziewcząt❤️ Ogromne brawa dla Antosi Radzimirskiej❤️ Mai Filipczak❤️ Łucji Kwiatkowskiej❤️ i Marysi Brzóski❤️.
        Na wyróżnienie zasługuje wspaniałe 🥇miejsce Mai Filipczak na 200m,  oraz 🥇 Łucji Kwiatkowskiej na 100m a także 🥉miejsce Piotra Czechowskiego na 1000m.
        Ogromne brawa dla wszystkich naszych medalistek i medalistów, a było ich wielu😍 Ściskamy serdecznie wszystkich, którzy nie zdobyli dzisiaj medalu. Niekiedy decydował łut szczęścia, czy liczba i klasa konkurentów. Bardzo dziękujemy za piękną walkę😘
        Dziękujemy również naszym koleżankom i kolegom z innych szkół za możliwość wspaniałej rywalizacji.

p. Agnieszka Kuster