• Wykłady otwarte na Wydziale Fizyki UW

• 17.10.2023 10:40
        Drodzy Rodzice i Uczniowie
        Zapraszam serdecznie na wykłady otwarte na Wydziale Fizyki UW

• Wykłady te mają na celu zainteresowanie młodzieży fizyką poprzez przedstawienie różnorodnych doświadczeń i pokazów. Mogą one też stanowić doskonałe uzupełnienie lekcji szkolnych. Wykłady otwarte prowadzą najlepsi wykładowcy i demonstratorzy Wydziału Fizyki UW.

Wykłady są podzielone na dwa różne poziomy trudności. Łatwiejsze dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz trudniejsze dla uczniów szkół licealnych i szkół ponadgimnazjalnych. Jest to podział tylko i wyłącznie sugerowany, mający na celu określenie poziomu trudności wykładu. Wstęp na wszystkie wykłady jest otwarty i każdy uczeń jest mile widziany na każdym wykładzie pod warunkiem, że nie przeszkadza pozostałym słuchaczom. Opiekunowie uczniów są również mile widziani podczas wykładu.

Najbliższy termin to 14 października 2023 r.

ELEKTRYCZNOŚĆ WOKÓŁ NAS

prowadzący: prof. Andrzej Wysmołek
        Wykłady otwarte odbywają się w sali wykładowej (0.03) Wydziału Fizyki (Warszawa, ul. Pasteura 5), w wybrane soboty,
        dla szkół podstawowych w godzinach 10:00-11:00 oraz 12:00-13:00 (jest to ten sam wykład powtórzony dwukrotnie).

Wstęp na wykłady otwarte jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Na dole przesyłam bezpieczny link do strony UW.

p. Iwona Ciabattini