• Lekcja z udziałem studentów farmacji

• 08.04.2024 07:29
      • Już po raz kolejny naszą szkołę odwiedzili studenci Wydziału Farmacji. Tym razem przeprowadziły bardzo interesującą lekcję o szczepionkach.

• Za uczestnictwo w projekcie szkoła otrzymała podziękowania. MY również cieszymy się, że zostaliśmy wybrani i mogliśmy Państwa gościć.

Jako przedstawiciel akcji "W szczepionkę nie boli" chciałbym bardzo serdecznie podziękować Państwu za udział w projekcie. Cieszy nas fakt, że realizowana przez nas działalność edukacyjna przyniosła zamierzony cel w postaci podniesienia świadomości na temat szczepionek, a także mitów krążących wokół nich wśród dzieci i młodzieży. Dziękuję Państwu za poświęcony czas oraz za zaangażowanie w przygotowaniach do akcji, a także za współpracę z naszą organizacją. Mam nadzieję, że nasza współpraca w kolejnych edycjach projektu oraz podobnych wydarzeniach organizowanych przez nasze Towarzystwo będzie równie owocna.

Kliknij, zeby zobaczyć galerię:

p. Iwona Ciabattini