• Klasa 5a - wycieczka na wystawę COSMOS DISCOVERY

• 29.04.2022 18:00
      • Klasa 5 A w ostatni wtorek dosłownie poleciała w KOSMOS ;-) za sprawą wystawy COSMOS DISCOVERY w Muzeum Nowa Praga.

• Uczniowie pod opieką pana Rafała i p. Krysi, zwiedzili wystawę gdzie mogli zobaczyć setki oryginalnych eksponatów z USA i Rosji, które znajdowały się w kosmosie, unikalną kolekcję skafandrów i prawdziwych modeli statków kosmicznych, promów kosmicznych i rakiet.

Ta wyjątkowa wystawa powstała we współpracy z amerykańską NASA, opowiada historię załogowych lotów kosmicznych od jego początków do obecnych i planowanych misji.

Pan Rafał zadbał oto aby uczniowie przy okazji zwiedzania rozwiązali quiz historyczny ;-) który wykorzystają na lekcji historii.

Na zakończenie zwiedzania uczniowie skorzystali z prawdziwie futurystycznych atrakcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Kliknij,  żeby zobaczyć galerię:

p. Rafał Świetliński