• "Trolle" w klasie 4a i 4d

• 14.06.2022 19:13
      • Grupa trolli postanowiła spotkać się z ludźmi. Na swoje pierwsze miejsce kontaktu z człowiekiem wybrali naszą szkołę . My już wiemy, co się stało kiedy trolle wyszły z ukrycia i weszły do sali nr 8, w której nikt się ich nie spodziewał a już na pewno nie uczniowie klas: 4a I 4d.
      • “Trolle” to interaktywne zdarzenie teatralne. To brakująca lekcja, która pokazuje potencjał spotkania.

Jak wspólnie być, nie uciekając przed sobą w strach?

Po spotkaniu dzieci z trollami odbył się warsztat, który pomógł zebrać przemyślenia, doświadczenia i emocje towarzyszące temu niecodziennemu wydarzeniu.

Spektakl przygotowały osoby współtworzące Teatr 21. To zespół teatralny, którego aktorami są głównie osoby z zespołem Downa i autyzmem. W ciągu 16 lat działalności grupa stworzyła kilkanaście spektakli, prezentowanych w teatrach i instytucjach w całej Polsce.

Długo nam się marzyło, żeby gościć ich w naszej szkole ❤

p. Iga Kania