• Koncert i kiermasz świąteczny

• 23.12.2022 14:50
      • 21 grudnia, tuż przed Bożym Narodzeniem w naszej szkole odbył się Uroczysty Koncert Świąteczny. 🎄
      • Uroczystość rozpoczęła się występem chóru nauczycieli🎅 którzy z radością odśpiewali jedną z najpiękniejszych polskich kolęd "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Następnie nasi szkolni harcerze i zuchy przekazali w ręce Dyrekcji światełko symbolizujące pokój, nie tylko w Święta, ale cały rok.

W dalszej części koncertu wystąpili uczniowie, wychowawcy oraz nasze zdolne panie nauczycielki muzyki 😍 prezentując kolędy, pastorałki i utwory świąteczne. 🎄Nad organizacją przedsięwzięcia czuwali opiekunowie MSU i DSU oraz Szkolna Rada Rodziców.

Przed i po koncercie goście mieli okazję zrobić zakupy na kiermaszu świątecznym, na który ozdoby i świąteczne akcesoria przygotowali uczniowie pod opieką swoich wychowawców oraz wychowawców świetlicy.

Można też było skosztować wypieków przygotowanych przez nauczycieli.

Udało się zebrać 4291 zł. Dochód z koncertu został przeznaczony na przedświateczną pomoc dla potrzebujących rodzin z naszej szkoły oraz na nagłośnie do sali gimnastycznej. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za udział w koncercie, pozytywną energię oraz hojność.

🎄 Wesołych Świąt🎄.

p. Bazior, p. Leśniak