• Wolontariat - współpraca z Domem Pomocy Społecznej

• 12.12.2021 12:09
        • Święta to nie tylko choinka, Mikołaj, prezenty, ale również dar serca, który można ofiarować drugiemu człowiekowi. Tak uczyniły klasy: 1c i 7a.
        • Dzięki inicjatywie rodzica - Pani Katarzyny Brewka-Cichy i zaangażowaniu wychowawczyń dzieci podczas zajęć lekcyjnych wykonały przepiękne kartki z życzeniami, przygotowały drobne upominki, napisały list, by ofiarować to mieszkankom i dyrekcji Domu Pomocy Społecznej im. św. Józefa, przy ul. Hetmańskiej 44 w Warszawie.

7 grudnia 2021r. kilkuosobowa delegacja uczniów  wraz z dwojgiem rodziców i nauczycielką udała się do Seniorek. Niestety, ze względu na Covid i panujące obostrzenia nie udało się porozmawiać z Paniami, jedynie można było zamienić kilka słów z ich opiekunką.

Za pamięć i dar serca Rada Mieszkanek przekazała  społeczności szkolnej podziękowanie wraz z najlepszymi życzeniami  na czas Bożego Narodzenia i z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2022.

p. Krystyna Choińska