• Wizyta przedszkolaków

• 22.04.2024 07:35
      • Nasza szkoła miała zaszczyt ponownie gościć  "Gnomy z planety Gnu". Wśród zaproszonych gości znalazły się dzieci z pobliskiego przedszkola "Nasze Dzieci", które z zaciekawieniem uczestniczyły w spektaklu. Poza oglądaniem przedstawienia, młodzi widzowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i zwiedzać szkolne korytarze.
      • Spotkanie umiliło wspólne drugie śniadanie, podczas którego wszyscy delektowali się pączkami i domowym kompotem.
        Chcielibyśmy serdecznie podziękować aktorom z klasy 6a za ich zaangażowanie i fantastyczny występ, który umilił nam dzień. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do pani Igi, która z ogromnym poświęceniem przygotowała całe przedstawienie, zawsze z uśmiechem i niezachwianą cierpliwością. Podziękowania należą się także pani Agacie i Oldze za przeprowadzenie warsztatów oraz oprowadzanie po szkole.
        Dziękujemy uczniom klasy 6d, którzy aktywnie wspierali przeprowadzenie warsztatów. Podziękowania kierujemy do pana Tomka i pani Kasi D. za przygotowanie smakowitych przekąsek. Nie zapominamy również o panu Mateuszu, który zadbał o nagłośnienie, oraz panom dozorcom, dzięki którym mogliśmy korzystać z odpowiednio przygotowanej sali.
        Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc i zaangażowanie, które sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy dla wszystkich uczestników.

p. Agata Leśniak